Kogo szukamy

Szukamy osób pogodnych, z pozytywnym nastawieniem do klientów i współpracowników oraz z wysokim poczuciem obowiązku. Ważna jest też motywacja do pracy i chęć uczenia się. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku zazwyczaj nie jest warunkiem koniecznym, ponieważ wszystkim zapewniamy odpowiednie przeszkolenie. Zależy nam na pozyskaniu pracowników, którzy zwiążą się z nami na długie lata. Jesteśmy też dobrym miejscem pracy dla osób młodych, które poza pracą zdobywają wykształcenie. Dzięki elastycznemu czasowi pracy i zatrudnieniu w niepełnym wymiarze etatu nasi sprzedawcy z powodzeniem łączą pracę zawodową z nauką, życiem rodzinnym lub realizacją swoich pasji. Aktualne oferty pracy znajdziesz na pracuj.pl lub olx.pl

 

Etapy rekrutacji

 

Wypełnienie formularza online

Pierwszym etapem rekrutacji jest wypełnienie formularza aplikacyjnego online i udzielenie odpowiedzi na pytania w nim zawarte. Cenimy Twój czas, dlatego wypełnienie formularza zajmie Ci zaledwie kilka minut, a w trosce o Twoją wygodę i oszczędność czasu, nie wymagamy załączania CV na stanowisko sprzedawcy.

 

Wstępna rozmowa telefoniczna

Jeśli przejdziesz pozytywnie pierwszy etap, zadzwonimy do Ciebie. Wstępnie zweryfikujemy informacje podane w formularzu aplikacyjnym i zaprosimy Cię na spotkanie do sklepu. Już podczas tej pierwszej rozmowy możesz zadać pytania i rozwiać ewentualne wątpliwości dotyczące oferty pracy.

 

Spotkanie z kandydatem

Podczas spotkania będziemy mogli się wzajemnie lepiej poznać. Nam będzie zależało na określeniu Twoich mocnych stron oraz poznaniu motywacji i oczekiwań. Również Ty będziesz mieć możliwość zadania nam pytań, aby upewnić się, że ta oferta pracy jest dobra dla Ciebie. Co zrobić aby dobrze wypaść? Przede wszystkim prosimy o szczere odpowiedzi i pytania. Cenimy punktualność i przygotowanie do rozmowy – zapoznaj się z naszym profilem i oczekiwaniami na dane stanowisko. Pamiętaj o pozytywnym nastawieniu i uśmiechu na twarzy. To połowa sukcesu.

 

Informacja zwrotna

Szanujemy nie tylko naszych pracowników, ale również kandydatów do pracy, dlatego możesz być pewien, że otrzymasz od nas mailowo lub telefonicznie informację o przebiegu procesu rekrutacji.

 
Poznaj nas więcej Oferty pracy więcej Strona główna więcej