Jesteśmy miejscem także dla Ciebie

Jesteśmy różni. W naszych zespołach są zarówno osoby młode, często studenci, osoby wychowujące dzieci, cieszące się wnukami, jak i ci, którzy nie myślą o założeniu rodziny. Niektórzy z nas traktują tę pracę jako etap budowania swojej kariery zawodowej, inni doceniają stabilność. Łączy nas pozytywne nastawienie do drugiego człowieka, poczucie obowiązku i dbałość o dobrą atmosferę w zespole. Poznaj niektórych z nas.

Monika: „Ważny jest dobry początek”

Monika: „Ważny jest dobry początek”

Pracę w firmie Deichmann podjęłam w 2015 roku jako sprzedawca. Miała to być praca tymczasowa, by zarobić pierwsze pieniądze. Od początku spodobała mi się obsługa na sali sprzedaży, ponieważ jestem bardzo kontaktową osobą. Po roku zostałam zastępcą kierownika w innym sklepie. Było to dla mnie duże wyróżnienie. Nowy sklep, nowe obowiązki, szczegółowa znajomość obowiązujących zasad. Następny rok przyniósł kolejne awanse: pierwszy na kierownika stażystę, a po kilku miesiącach na kierownika sklepu. W czerwcu 2018 zostałam stażystą, a w grudniu kierownikiem sklepu. Obecnie stworzyłam świetny zespół, już rok prowadzę sklep i mam nadzieje zostać tu jak najdłużej.

Marta: „Mam czas dla siebie i rodziny”

Marta: „Mam czas dla siebie i rodziny”

Jestem pracującą mamą trójki chłopaków: Tymona, Tytusa i Filipa. Dla pracy w firmie Deichmann porzuciłam niezbyt fascynującą karierę urzędniczą i zza biurka wskoczyłam w kartony. Przez blisko cztery lata prowadziłam sklep w rodzinnej Nysie, którego wyniki zaskoczyły wszystkich. Pracowałam z świetnym zespołem, co zaowocowało zdobyciem wielu nagród oraz pozwoliło mi odwiedzić Stany Zjednoczone. W 2013 dołączyłam również do grona szkoleniowców, co dało mi możliwość zdobycia nowych kompetencji. W międzyczasie wraz z mężem realizowaliśmy nasze marzenie o domu w Beskidach. Przeprowadzka spowodowała zmianę miejsca pracy, ale w ramach tej samej firmy. Prowadzę nowy świetny zespół i jednocześnie cieszę się byciem z rodziną.

Magdalena: „To nowe perspektywy”

Magdalena: „To nowe perspektywy”

Zaczynałam jako sprzedawca, a pracę w Deichmann łączyłam ze studiami. Myślałam wówczas, że jest to tylko praca tymczasowa dla wsparcia studenckiego budżetu. Teraz mija już 12 rok mojej pracy, w której przeszłam wszystkie szczeble kariery. Pierwszy awans to stanowisko zastępcy kierownika, potem zostałam kierownikiem sklepu, a od 2 lata jestem okręgowym kierownikiem sprzedaży, odpowiedzialnym za kilka sklepów. Czas wolny staram się spędzać z dala od centrów handlowych i najczęściej wybieram góry, ponieważ moją pasją jest kolarstwo górskie. Wraz z moim amatorskim teamem najczęściej jeździmy w Masywie Ślęży.

Ewa: „To praca i zespół na lata”

Ewa: „To praca i zespół na lata”

Pracę w firmie Deichmann rozpoczęłam w 2005, ale już wcześniej moje życie zawodowe związane było z handlem. Mimo nabycia prawa do emerytury nadal pracuję jako sprzedawca. Większość z 14 lat pracy w Deichmann spędziłam z tą samą zgraną załogą, wśród osób, które też zostały tutaj na lata.  Moją pasją jest działka. Spędzam tam każdą wolną chwilę w towarzystwie rodziny, pieska i moich ulubionych kurek. Największą radość sprawia mi uprawianie warzyw oraz pielęgnacja roślin ogrodowych. Spędzanie czasu na łonie natury daje mi dużo pozytywnej energii.

Karolina: „Mam czas na studia i pasje”

Karolina: „Mam czas na studia i pasje”

W firmie Deichmann  pracuję od roku. Jestem 22-latką, studentką 3 roku optyki na Politechnice Wrocławskiej. Elastyczne godziny pracy pozwalają mi dopasować czas pracy do grafiku na studiach. Mam też czas na swoje pasje. Uwielbiam makijaże. W każdej wolnej chwili wyjeżdżam ze znajomymi w góry i nie tylko. Cechuje mnie pozytywne nastawienie do życia i ludzi, a w pracy spotykam osoby ceniące te same wartości.

Dawid: „Tu nie ma czasu na nudę”

Dawid: „Tu nie ma czasu na nudę”

Pochodzę z Wałbrzycha, w firmie jestem odkąd skończyłem 16 lat. Deichmann jako jedyny w moim mieście dawał mi możliwość łączenia nauki i pracy. Pracowałem w rożnych sklepach i na rożnych stanowiskach. Dzięki szkoleniom i własnemu zaangażowaniu zdobywałem też nowe kompetencje. Obecnie jestem zastępcą kierownika w jednym z wrocławskich sklepów. Dodatkowo pracuje też w naszej firmie jako dekorator. Wolne chwile spędzam na podróżowaniu i różnego rodzaju aktywnościach fizycznych.

 

 

Marzena : „Tu ceni się moją pracę”

Marzena : „Tu ceni się moją pracę”

Pracę w firmie Deichmann rozpoczęłam jeszcze przed studiami. Przez trzy lata byłam sprzedawcą. Po ukończeniu studiów zaplikowałam do pracy w centrali firmy i teraz próbuję swoich sił w dziale infolinii. W wolnym czasie lubię oglądać filmy i zajmować się moimi roślinami.