Z nami warto

Zapewniamy to, co dla wszystkich pracodawców powinno być oczywistością: umowę o pracę, wypłatę zawsze na czas, dbałość o dobrą atmosferę i przestrzeganie przepisów prawa pracy. Ponadto dajemy stabilną pracę na lata, szansę rozwoju oraz możliwość pogodzenia pracy z życiem osobistym. 

 Nagrody zespołowe

Doceniamy indywidualne osiągnięcia, ale gramy zespołowo. Twoja prowizja będzie zależna od wyników całego zespołu. Twój zespół będzie miał też szansę zdobyć jedną z wielu nagród w konkursie „Najlepszy sklep”. Wszyscy, niezależnie od stażu pracy i osiąganych wyników, korzystają z funduszu integracyjnego w okresie wigilijnym.

 Nagroda roczna „13. pensja”

Tę nagrodę łatwo zdobyć – wystarczy pracować z nami 12 miesięcy. Po roku pracy otrzymasz wypłatę dodatkowego wynagrodzenia.

 Nagrody jubileuszowe

Już ponad 500 osób skorzystało z naszych nagród jubileuszowych z okazji 10- i 20-lecia pracy w Deichmann-Obuwie. Ty także możesz przekonać się, jak szybko mija czas w dobrej atmosferze w pracy.

 Bony na święta i wsparcie w trudnej sytuacji

 Ze środków firmy tworzymy fundusz socjalny, co pozwala nam wspierać naszych pracowników w okresach wzmożonych wydatków oraz w trudnych sytuacjach losowych. Wysokość świadczeń zależna jest od  Twojej sytuacji ekonomicznej i rodzinnej. 

Szkolenia

Wszystkim zapewniamy odpowiednie przeszkolenie w miejscu pracy. Ponadto każdego roku setki pracowników biorą udział w profesjonalnych szkoleniach wyjazdowych.

 Karta sportowa

Dofinansujemy Twoją kartę sportową programu OK System.

 Dodatkowe ubezpieczenie i opieka medyczna

Jako duży partner wynegocjowaliśmy dla naszych pracowników bardzo atrakcyjne warunki przystąpienia do programów dobrowolnych ubezpieczeń i  opieki medycznej.

 Dobra atmosfera pracy

Dbałość o dobrą atmosferę pracy nie jest dla nas pustym sloganem. To jedna z ważnych wartości firmy. Jednym z przejawów troski o ten aspekt pracy jest powołanie Rzecznika Pracowników – możesz liczyć na jego wsparcie.

 Zapraszamy na kawę lub herbatę

Niezależnie od tego, czy wolisz kawę, herbatę czy zimne napoje – ich spory wybór czeka na zapleczu każdego z naszych sklepów. Zapraszamy. Kawa czy herbata? Sam zdecyduj.

 
Poznaj nas więcej Oferty pracy więcej Strona główna więcej